Jak uczymy (test)

Community Approach

 

Sala 1 – London ROOM (LESS blurred transition test)

NATIVE SPEAKER

W Lublin Royal School of English Native Speaker jest regularnie obecny na zajęciach. Począwszy od grup początkujących, aż po te najbardziej zaawansowane, wszyscy słuchacze mają możliwość uczyć się języka, z pierwszej ręki.

RESPECT FOR STUDENTS

U nas lektor nie jest tylko wykładowcą ani kimś ponad grupą. W naszej szkole lektor jest częścią grupy. Wasz sukces jest naszym sukcesem.

 

REGULAR FEEDBACK

U nas nie zostajecie sami. Wasze postępy są indywidualnie monitorowane, będziecie wiedzieli, czego się nauczyliście, a nad czym będziecie musieli jeszcze popracować. Wasze zdanie będzie w końcu brane pod uwagę. Zawsze.


COMMUNICATE WITH CONFIDENCE

Wychodzimy z założenia, że bariera językowa nie istnieje. Uwierzycie w to po pierwszych zajęciach, a pod koniec roku będziecie w stanie mówić i myśleć po angielsku. Na serio. Każde zajęcia będą dla was okazją do rozwijania umiejętności komunikacji w języku królów.

SALA 2 – Banksy Room

Sala 3 – Tower Bridge ROOM

LANGUAGE SKILLS

W Lublin Royal School of English pamiętamy o wszystkich niezbędnych kompetencjach językowych:

  • recepetywnych – rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem
  • funkcjonalnych – mówienie, pisanie.

UNIQUE REVISION SYSTEM

Opracowaliśmy unikalny schemat powtarzania i sprawdzania zdobytej wiedzy. Nasz system testowy zapewnia harmonijny rozwój wszystkich kompetencji, w tym pomijanej w innych szkołach umiejętności wypowiedzi/komunikacji/mówienia. Uzyskane wyniki będą bazą do dalszego dążenia ku wspólnemu sukcesowi.

POSITIVE REINFORCEMENT

W Lublin Royal School of English każdy wygrywa. Zmotywujemy was pozytywnie. Pokażemy wam jak się uczyć żeby być na topie i jak uwierzyć we własne siły i umiejętności. Sprawdźcie, jak to działa: Join THE ROYAL GAME.

SALA 4 – Rainy Room

Zaloguj się

Region

  • Polski