Społeczność

To znaczy: Wy i My

W Lublin Royal School of English stawiamy na Was. Chcemy, żebyście mieli aktywny wpływ na życie szkoły i korzystali z jak największej liczby dodatkowych elementów kursu.

Dlatego właśnie przygotowaliśmy dla Was unikalny program nauczania, którego ważnym elementem są dodatkowe spotkania, podczas których będziecie mogli poszerzyć swoje językowe horyzonty.

 

Eventy

Integralnym elementem programu nauczania w Lublin Royal School of English są regularnie organizowane wydarzenia przybliżające kulturę krajów angielskojęzycznych. Odbywają się one nie tylko w murach szkoły, ale i na zewnątrz.

Śledźcie nasz profil na Facebook  żeby nie przegapić nipopowtarzalnej szansy na nauczenie się czegoś nowego.

 

korona +koło150

Bonus Classes

Tylko w Lublin Royal School of English będziesz miał okazję poszerzyć swój kurs o dodatkowe elementy zupełnie za darmo. Organizujemy regularne spotkania aby sprostać Twoim wymaganiom: jeżeli potrzebujesz dodatkowych konwersacji, extra czasu na przygotowanie do egzaminów Cambridge First, CAE, CPE, matury, testu gimnazjalnego czy szóstoklasisty będziesz chciał skorzystać z pakietu dodatkowych zajęć, które obejmują:

FCE Club / CAE Club / CPE Club
lub
Matura Club / Gimnazjum Club / Primary School Club

bądź też jeżeli uważasz, że potrzebujesz podszlifowania gramatyki czy mówienia:

Grammar Club

Conversation Club

 

Interesują cię książki, filmy czy debaty? Wpadnij na nasze unikalne:

Film&Book Club

Discussion Club

 

Dla dzieci mamy:

Queen Kate’s Kids Club

korona +koło150

FCE Club / CAE Club / CPE Club / IELTS Club

Pakiet dodatkowych zajęć dla osób przygotowujących się do egzaminów Cambridge. Wszystkie testowane podczas egzaminu umiejętności będą doprowadzone do perfekcji, tak żebyście zdali egzamini na 100%.

 

 

School Clubs

Pakiet dodatkowych zajęć dla uczniów przygotowujących się do egzaminów OKE. Wykwalifikowani lektorzy są gwarancją pomyślnego zdania egzaminu.

 

 

Grammar Club

Specjalny dodatek dla fanatyków gramatyki, bądź dla tych, którzy chcą w końcu zrozumieć, jak działa język angielski.

 

 

Conversation Club

W ramach zajęć dostajecie bezpłatny pakiet wstępu na zajęcia konwersacyjne. W odróżnieniu od innych szkół, ten element jest zintegrowany z Waszymi zajęciami.

 

 

Film&Book Club

Idealne miejsce dla pasjonatów kultury.Przyjdź i porozmawiaj o swoich ukochanych filmach, książkach w gronie osób o podobnych zainteresowaniach.

 

 

Hyde Park Discussion Club

Dyskusje na tematy aktualne i nie tylko. Powiedz co myślisz, zobacz co myślą inni. 

 

 

Kids Club

Konkursy piosenek. Przedstawienia. Zajęcia z udziałem rodziców. Zajęcia artystyczne. Kupa śmiechu i zabawy. A to wszystko po angielsku.


korona +koło150

Zaloguj się

Region

  • Polski